Jarní znovuzrození na zámku Chateau Herálec

Útulné a velkorysé pokoje, výjimečný koncept i široká nabídka služeb. Přesně tak by se dal charakterizovat půvabný zámek Chateau Herálec, jemuž náleží i nádherný zámecký park vybízející k romantickým procházkám. Pokud tedy i na vás přichází jarní únava, načerpejte energii právě v soukromí boutique hotelu. Stačí prodloužený víkend a připravíte se na opětovné zdolávání každodenních výzev.

Chateau Herálec přichází s unikátním balíčkem Jarní znovuzrození, v rámci něhož si dopřejete procházky v panenské přírodě Vysočiny, ozdravné procedury v zámeckém wellness zařízení i chutnou kuchyni v tamní restauraci. Pobyt na zámku není ledajaký.

Jarní znovuzrození na zámku

Ubytujete se na dvě noci a v případě zájmu si můžete objednat ještě třetí noc se speciálním 30% cenovým bonusem. Samotný pobyt je zahájen welcome drinkem, navíc dámy dostanou ještě nádhernou růži na přivítanou, což navodí příjemnou a romantickou atmosféru. Každé ráno si vychutnáte zdravou snídani, kterou tvoří potraviny především z lokálních zdrojů. Souhlasit budete určitě s tím, že zámecké hotely mají neobyčejné kouzlo.

O odpočinek a relaxaci také nebude nouze, protože získáte neomezený vstup do Wellness & Spa by L’Occitane. Zaplavete si v bazénu pod historickými klenbami, využijete velkou finskou i bylinkovou saunu, nechybí však ani sauna parní či silencárium. Pro aktivní odpočinek slouží zámecké fitness centrum s nejmodernějším vybavením.

S drahou polovičkou si budete užívat jeden druhého ve vířivce, případně si zapůjčíte hůlky na nordic walking a vyrazíte na turistiku do vysočinské přírody. Stejně tak by byl hřích nepronajmout si zámecký kabriolet Mercedes Benz E, přičemž neplatíte za pronájem jako takový, nýbrž jen symbolické kilometrovné. Luxusní zámecké pokoje poskytnou dokonalé pohodlí a odpočinek, protože si pro vás hotel připravil speciální pillow menu.

 Chateau Herálec - klenot uprostřed Vysočiny

Zámek jakožto národní kulturní památka představuje jednu z nejkrásnějších a současně nejromantičtějších staveb v České republice. Historie stavení se začala psát už ve 12. století, ovšem zámek prošel citlivou rekonstrukcí, která ponechala historické prvky, ale zároveň vytvořila místo, jež uspokojí i moderního hosta 21. století.

Zámek je charakteristický takzvaným galerijním konceptem. Všechny zámecké pokoje s nádechem luxusu jsou velkorysé, dokonale prosvětlené a unikátní. Příjemně vás překvapí velké koupelny. V pokojích je zajištěno maximální soukromí, takže si užijete klid buď sami, nebo jen v přítomnosti partnera.

Každý pokoj má svůj příběh a nezaměnitelnou atmosféru. Pojmenované jsou vždy podle historických obrazů ze sbírek Oblastní galerie Vysočina.

Pokud chcete dopřát odpočinek svému organismu i tělu jako takovému, zavítejte do útrob wellness zóny. Suchá finská sauna podporuje imunitní systém, švédská bylinková sauna napomáhá dýchacímu systému, plaváním v bazénu zase odlehčíte zádovým svalům. Zkrátka poskytnete svému tělu to, co opravdu potřebuje.

Služby zámeckého hotelu jsou vskutku široké. Vedle wellness vám poskytne i pillow menu, golfový trenažér, nordic walking hůlky, či sportovní kola. V každém pokoji je zajištěn vysokorychlostní internet, navíc na pokojích máte připravenou relaxační cvičební podložku, ovoce ze sadu, pralinky a vodu.

Ubytujte se v zámeckém hotelu Chateau Herálec a dopřejte si spa procedury či zkrášlující rituály v luxusním prostředí. V nabídce jsou různé druhy pokojů – standardní dvoulůžkový pokoj, luxusní dvoulůžka, nádherné apartmány i královské a prezidentské apartmá.

Publikováno: 06. 05. 2022

Kategorie: Cestování a dovolená

Autor: Tereza Fialová