Kvalitní boty pro jarní toulky přírodou

Turistická sezóna začíná. Po dlouhé zimě se všichni vyznavači toulek přírodou těší na nové trasy a objevy turistických cílů, které ještě neměly možnost navštívit. Obliba v trekových aktivitách sílí i v době lockdownu, kdy jsou doposud pro veřejnost uzavřeny historické památky a kulturní střediska. Příroda je přístupná a otevřená všem, co mají zdravé nohy a nejsou líní chodit.

Kvalita bez kompromisů

Aby vás nohy pohodlně a bezbolestně nesly, je třeba vybrat dobré boty. Trekové boty jsou jako stvořené pro putování v lese, túry po horách, ale stejně tak i na delší procházky parkem. Přestože trekové boty obecně spojuje kvalita a pevnost, každé obutí má svoje specifika. Slovenský BOSP.cz o tom ví vše. Léta zkušeností ve výrobě i výzkumy ukázaly, co je pro který druh obuvi podstatné a jaké materiály udělají člověku tu nejlepší službu. Pro výšlap do hor se hodí model „Karpat Pro“. Jedná se o multifinkční trekovou obuv se sportovním vzhledem a moderními prvky pro profesionální použití do každého počasí. Tento vyšší model bot má podešev VIBRAM s novým dezénem a samočisticím efektem se směsi MEGAGRIP, co drží grip i na mokrém kamenitém povrchu. Bota obsahuje podšívku GORE-TEX Performance, což je 4-vrstvá podšívka s membránou, která je trvale nepromokavá a přitom je prodyšná. Obsahuje tenkou izolační vrstvu pro co nejlepší komfort při širokém rozsahu teplot.

Boty pro celodenní nošení

Pro pochůzky po parku nebo lehkou turistiku se bezvadně hodí boty značky Grifit Camel. Obuv botaskovité typu je vybavena stélkou MaxTrek, která je vyměnitelná a vyrobená z dvojhustotnej pěny, s výbornou nasákavostí a vysychavostí. Další její charakteristikou je anatomičnost a antibakteriálnost. Tyto boty obstojí při celodenním nošení. Vaše nohy budou po celou dobu jako v peří. V BOSP dobře vědí, že kvalita obuvi se odvíjí od použitých technologií. Ty jsou výsledkem dlouholetého vývoje a testování. Veškerá obuv musí předepsané normy přesahovat několikanásobně. A to se v Bardějově, kde se trekové boty vyrábějí, bezpodmínečně daří.

Publikováno: 31. 03. 2021

Kategorie: Nezařazené

Autor: Tereza Fialová