Nezařazené

Oblečení ze “sekáče” je trendy. Milují ho i celebrity!

Léto je v plném proudu a pokud jste se ještě nepustila do nákupu sezónní garderóby, měla byste to rychle napravit. Co takhle vzdušné koktejlové šaty, ve kterých zazáříte na každé párty? Určitě se vám bude hodit i nějaký ten topík a v neposlední řadě také stylové doplňky, které umocní váš letní look. Jenomže kde na nové hadříky vzít, když se vaše peněženka nenachází v nejlepším rozpoložení? Máme pro vás perfektní tip! Vysvětlíme vám, jak nakupovat oblečení levně a to nejen v létě, ale po celý rok!

Pořiďte si oblečení, které má svůj příběh

Líbilo by se vám nakupovat tak, jak to dělá řada celebrit? Tím ovšem nemáme na mysli řádění v luxusních buticích a vyždímání úvěrového rámce platinové kreditní karty. Možná vás to překvapí, ale v kurzu je nakupování oblečení z druhé ruky. A proč známé osobnosti, jejichž konta překypují penězi, utrácí oblečení v second handech a bazarech? Důvod je prostý, bazar oblečení má vlastní příběh.

Nechceme vás nabádat k tomu, abyste svůj šatník vyměnila za modely, na kterých jde na první pohled vidět, že nejsou nové. V bazarech najdete neskutečně mnoho opravdu zajímavých kousků v perfektním stavu. Narazíte na značkové oblečení, po kterém už dávno toužíte, šaty z vyprodané kolekce, o které jste v době, kdy byla aktuální, neměla ani tušení…

Nakupování bazarového oblečení je velmi zábavné a dost možná mu propadnete natolik, že si budete muset pořídit novou šatní skříň. A oblečení, o které už nemáte zájem, pustíte opět do oběhu a třeba si přivyděláte nějakou tu korunu.

Leave a Comment