Venira: Česká značka přírodních produktů pro krásu a zdraví

V roce 2017 byla založena přírodní česká značka kosmetiky a doplňků stravy Venira. Jejím prvním výrobkem uvedeným na český trh byly kapsle pro růst vlasů a nehtů a posílení pleti. Venira se pyšní tím, že používá pouze přírodní suroviny, upřednostňuje ekologii a snaží se vyrábět ty nejkvalitnější produkty dostupné na českém trhu.

Jednou z jejich nejoblíbenějších produktových řad je "kolagen a kolagenové nápoje", která zahrnuje až 25 různých výrobků. Výrobky se liší velikostí a příchutěmi, například meruňka, malina, mango, třešeň, meloun a pomeranč. Venira nabízí také různé kosmetické výrobky, včetně krémů, sér, kapslí, peelingů a koupelových solí.

Kolagenový nápoj Venira

Kolagenový nápoj od společnosti Venira pomáhá udržovat vlhkost a pružnost v těle. Jeho účinky se týkají také zdraví kostí, prevence vypadávání vlasů, stárnutí a zlepšení zdraví nehtů. Nápoj je dodáván v praktickém sáčku značky Venira, k jehož přípravě stačí pouze voda a vznikne lahodný růžový nápoj plný těch nejlepších vitamínů a minerálů podporujících krásu. Má také působivý vliv na imunitní systém.

Chcete-li se o produktu dozvědět více, přečtěte si, jakou má s Venira zkušenost Radek z Ecoblogu.

Co je to kolagen?

Hlavní funkcí kolagenu je působit jako pojivo buněk v celém těle, a to nejen v kostech, šlachách, kloubech a kůži, ale také v cévách, oční rohovce, a dokonce i v zubech. Lze říci, že kolagen funguje jako lepidlo, které podporuje funkci buněk v tkáních u zvířat i lidí.

Na co by se měli lidé zaměřit, pokud jde o kolagenové doplňky stravy?

Odborníci sice doporučují snažit se získávat kolagen z potravinových zdrojů, jako je maso a vývar z kostí, ale prospěšný může být i kolagenový doplněk. Vyhledejte: - kolagenový přípravek, který je vhodný pro přípravu a podávání kolagenu:

Hydrolyzované bílkoviny - to, že jsou hydrolyzované, znamená, že kolagenové bílkoviny jsou rozloženy na aminokyseliny a tělo je lépe vstřebává.

Vitamín C - je nezbytný, protože je hlavním hráčem při syntéze kolagenu v těle.

Různé třídy kolagenu - dělí se na typ I, typ II, typ III, typ IV a typ V.

Hlavní výhodou kolagenového prášku značky Venira je vysoký obsah jedné dávky kolagenu, který je základní stavební jednotkou pojivových tkání a nezbytnou složkou, která ovlivňuje vzhled naší pokožky, vlasů, nehtů a zubů. Hydrolyzovaný kolagen je ideálním zdrojem aminokyselin a peptidů, které jsou pro tělo snadno dostupné a slouží k tvorbě jeho kolagenu. Protože přirozená produkce kolagenu v těle s věkem klesá, což vede k tvorbě vrásek, je nejlepší jej doplňovat hydrolyzovaným kolagenem. Více vám prozradí zmíněná Venira recenze.

Publikováno: 13. 05. 2023

Kategorie: Zdraví a krása

Autor: Isolda Novotná