Moderní rolety den a noc zkrášlí vzhled vašeho interiéru

Dávno pryč jsou doby, kdy se k zastínění domácností používaly především klasické žaluzie. Lidé dnes hledají jiné, nové, netradiční, moderní a funkční typy zastínění interiérů, které jim zajistí stín, ale také soukromí večer, kdy chtějí doma svítit, aby je nebylo zvenku vidět. Krásný vzhled i dokonalé zastínění nabízí např. povedené rolety den noc. Je na vás, jakou barevnou variantu si zvolíte, zda decentní a nenápadnou, nebo výraznou, kterou tvoří látka zajímavé barvy.

Rolety den a noc mnoha podob

Tak, jako nám chutná každému něco jiného, i vkus máme rozdílný. Proto jsou vám k dispozici rolety den a noc v různých designech. Na webových stránkách fexi.cz si můžete vybrat kvalitní rolety na okno SILVER, GOLD, PLATINUM nebo DIAMOND. Každá řada nabízí něco jiného, a tak si na své přijdou milovníci základních barevných tónů, přírodních barev a přírodních motivů atd. I co se týče látek, budete z nabídky nadšení. Klasiku tvoří např. látky Classic, Origin nebo Origin slim, přírodní motivy látky Nature, Nature slim, Nature fine nebo Nature magnum, to nejlepší pak znamená látka Silk, Shine, Luxus nature, Vcitory nebo Exclusive a Duo elegance.

Snadná montáž rolet bez vrtání

Rolety den a noc bez vrtání namontuje každý. Těm, kteří je již někdy montovali, zabere tato činnost méně než minutu, ostatním o něco déle. Na webových stránkách fexi.cz, kde si je můžete vybrat ve výborné kvalitě za příznivou cenu, najdete také video návod k montáži nebo si můžete stáhnout návod krok za krokem s popisem a obrázky. Výbornou a pohodlnou možností jsou i elektrické rolety den a noc, stačí dokoupit si k roletám příslušenství, které je potřeba. Elektrické ovládání je možné přidat k jakékoli látce a kazetě. Podívejte se na fexi.cz a vyberte si. Můžete si nechat zaslat vzorky zdarma a u objednávek nad 990 Kč je poštovné zdarma.

Publikováno: 23. 08. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Tereza Fialová