Sháníte kvalitní mobilní topidlo? Specializovaný prodejce vám doporučí vhodný typ i konkrétní model

Jak vytopit dílnu, garáž, sklad, halu nebo jiné prostory, ve kterých se nenachází ústřední topení? Na zapeklitou otázku se nabízí jednoduchá odpověď – pomocí mobilního topidla. Ale jakou technologii zvolit a jak si počínat při výběru konkrétního zařízení? Všechny potřebné informace najdete v následujících řádcích.

Sortiment mobilních topidel je bohatý a je velmi nepravděpodobné, že byste v něm nenašli typ, který svými parametry odpovídá vašim potřebám. Ale ještě než se pustíte do hledání zařízení s optimálními parametry, zamyslete se nad správnou kategorií.

Jaký typ mobilního topidla zvolit?

Hledáte-li topidlo s vysokou výhřevností a snadnou dostupností paliva, zabruste do kategorie naftových teplometů. Podmínkou bezpečného provozu je ovšem zajištění dostatečného větrání, protože zařízení spaluje kyslík a společně s teplým vzduchem produkujte také spaliny.

Vysoký topný výkon a nízkou pořizovací cenu nabízí plynové topení na propan butan neboli topidla na pb. Přístroje jsou poměrně lehké a snadno přenosné. K provozu je zapotřebí lahev na propan-butan.

Neméně zajímavá jsou elektrická topidla. Jsou nejlevnější a produkují čisté teplo bez zplodin – a právě proto se hodí do prostor bez odvětrávání. Oproti plynovým a naftovým topidlům však nedisponují tak vysokým výkonem a jsou určena spíše do menších prostorů.

Kde nakoupíte nejlevněji?

Pokud si s výběrem topidla nevíte rady, ušetřete si čas i starosti a nechte si poradit od kvalifikovaného personálu ze specializovaného e-shopu eprofi.cz. V nabídce zavedeného prodejce najdete mobilní topidla Master a široké spektrum dalších přístrojů (v nabídce nechybí ani kvalitní odvlhčovače vzduchu) s garancí nejnižší ceny.

Publikováno: 30. 10. 2020

Kategorie: Nezařazené

Autor: Tereza Fialová